Перевезення меблів - це наш профіль!

Розбирання та збирання, швидко, гарантія якості.

Замовити
тарифи на перевезення меблів

Мерседес Спринтер

Мерседес Спринтер
Мерседес Спринтер
Мерседес Спринтер

400 грн/год

Мінімальне замовлення:

2 години *

Об`єм:

10 м.куб

Вартість по області:

50 грн/км

Мерседес Спринтер (Гідроборт)

Мерседес Спринтер (Гідроборт)
Мерседес Спринтер (Гідроборт)
Мерседес Спринтер (Гідроборт)

400 грн/год

Мінімальне замовлення:

2 години *

Об`єм:

18 м.куб

Вартість по області:

50 грн/км

Мерседес Атего (Гідроборт)

Мерседес Атего (Гідроборт)
Мерседес Атего (Гідроборт)
Мерседес Атего (Гідроборт)

600 грн/год

Мінімальне замовлення:

3 години *

Об`єм:

36 м.куб

Вартість по області:

60 грн/км

* - мінімальне замовлення 3 години при маршруті, який складається з декількох адрес, а також Одеська область до 10км. (Совіньон, Чорноморка, Фонтанка, 7-е небо, Нерубайське, Усатове, Авангард)

* - після мінімального замовлення тарифікація півгодинна (оплата за кожні наступні 30 хвилин)

Тарифи на послуги вантажників

Вартість 1 години роботи вантажника:

200 грн/год

мінімальне замовлення

2 години

Після 2-х годин роботи тарифікація півгодинна (100 грн. за 30 хв.)

Вартість вантажників без автомобіля становить 250 грн/год

Перенесення важких предметів (більше 100кг), такелажні роботи, робота в нічний час і пакувальні матеріали оплачуються додатково.

У вартість входить:

Поверховість

Навантаження
и розвантаження

Пакування особистого
майна

Розбирання
та збирання меблів

Чому варто замовити перевезення меблів у компанії "Просто Переїзд"

1

Поверховість

Доставляємо і переносимо (в тому числі підіймаємо і опускаємо по сходах) нерозбірні предмети меблів великих габаритів. Ніяких додаткових оплат за поверховість! Все включено в погодинну оплату. Наші фахівці переносять меблі на спеціальних ременях, що значно спрощує процес перенесення меблів і дає гарантії збереження меблів при транспортуванні.

2

Пакування

Ми використовуємо тільки якісні пакувальні матеріали (повітряно-бульбашкова плівка, стрейч-плівка, картон і скотч і ін.), Що дозволяє зберегти цілісність кожного предмета меблів. На нашому складі завжди є достатня кількість пакувального матеріалу для того що б організувати переїзд будь-якої складності в стислі терміни.

3

Турбота про речі

Наші фахівці дбайливо розберуть, упакують і промаркують кожен складовий елемент меблів, щоб після переїзду можна було швидко провести збірку і установку.

4

Професіоналізм

У наших фахівців є всі необхідні інструменти для демонтажу, правильного збирання меблів будь-якої складності. Наші водії мають багаторічний досвід в перевезеннях і є професіоналами своєї справи.

5

Якість

Сучасний спеціалізований транспорт, професіонали своєї справи, тільки надійні і якісні пакувальні матеріали дозволяють нам надавати послуги найвищої якості, про що свідчать численні відгуки наших клієнтів.

Перевезення меблів по Одесі

З компанією «Просто Переїзд» перевезення меблів дуже надійно і професійно. Кухня, диван, стінка, бібліотека, піаніно, всі види офісних меблів і багато іншого фахівці розберуть, перевезуть і зберуть без єдиної подряпини і пошкодження. Транспорт для перевезення меблів оснащений спеціальним обладнанням, яке запобігає можливим падіння і механічне впливу на предмети інтер'єру. Кожних крихкий предмет ми пакуємо особливим чином, що запобігає його пошкодження. У нашому розпорядженні весь необхідний інструментарій, пакувальні матеріали для ведення робіт. Будьте впевнені, перевезення меблів, це мінімум клопоту і занепокоєння. Наші менеджери готові відповісти на всі питання, що цікавлять прямо зараз. Переконайтеся самі, наскільки зручніше і вигідніше переїжджати з компанією «Просто Переїзд». У нас перевезення меблів це зручно і недорого, переконайтеся в цьому самі.