Пакувальні матеріали для переїзду.

Кращі ціни, безкоштовна доставка!

Замовити

Упаковка вантажу

Упаковка майна перед переїздом - трудомісткий і важливий процес, це одна з найважливіших завдань. Неправильна і неякісна упаковка може стати причиною пошкодження меблів, техніки і особистих речей. Упаковка при переїзді повинна бути акуратною і надійною. Ми гарантуємо вам це, а також забезпечуємо розпакування речей і прибирання пакувальних матеріалів після їх використання. Правильна упаковка вантажу - це наш прямий завдання, ми робимо це швидко і професійно. Захист вантажу при переїзді забезпечена.

Пакувальні матеріали

Картонний короб

Картонний короб

350мм*350мм*500мм

50 грн

Картонний короб

Без використання картонних коробів не обходиться жоден офісний переїзд або квартирний переїзд. Короба застосовуються для упаковки книг, всілякої документації. У картонні короби зручно складати посуд, предмети зі скла та порцеляни, особисті речі та ін. При переїзді кожен короб закривається скотчем і маркується відповідним чином - тоді розпакування на новому місці пройде оперативно і злагоджено.

Скотч

Скотч

48мм*50м

50 грн

Скотч

Скотч - це пакувальна клейка стрічка яка призначена для запечатування картонних коробів та інших видів пакувальної продукції при офісних і квартирних переїздах.

Плівка стрейч

Плівка стрейч

50мм*300м

250 грн/рулон

Плівка стрейч

Стійкість стрейч-плівки до механічних впливів, таким як проколи і продавлювання, а також висока міцність по відношенню до розривних зусиллям забезпечують надійний захист майна від вологи і забруднень при переїзді. Плівка стрейч не вимагає великих зусиль при упаковці майна, що перевозиться. В основному застосовується для упакування меблів, побутової та оргтехніки, посуду, картин, дзеркал і ін.

Повітряно-бульбашкова плівка

Повітряно-бульбашкова плівка

1м*1,2м

20 грн м/пог

Повітряно-бульбашкова плівка

Повітряно-бульбашкова плівка - це сучасний матеріал в сфері упаковки, що забезпечує підвищену безпеку упакованого виробу, завдяки своїм унікальним властивостям. Перевезення побутової техніки, оргтехніки та електроніки (монітори, РК телевізори), перевезення меблів, посуду, особливо тендітних речей, оптики рідко обходиться без використання повітряно-пухирчастої плівки.

Мішок поліпропіленовий

Мішок поліпропіленовий

100л

20 грн

Мішок поліпропіленовий

Поліпропіленові мішки, в основному, використовують для вивезення будівельного сміття. Мішки можна використовувати для перевезення небитких, стійких до пошкоджень і зовнішніх впливів речей.

Мішок поліетиленовий

Мішок поліетиленовий

160л

15 грн

Мішок поліетиленовий

Поліетиленові мішки можна використовувати для перевезення небитких, стійких до пошкоджень і зовнішніх впливів речей (одяг, взуття, м'які іграшки та ін.)

Мінімальне замовлення

800 грн

+

1300 грн

+

1800 грн