Пакувальні матеріали для переїзду.

Кращі ціни, безкоштовна доставка!

Замовити

Упаковка вантажу

Упаковка майна перед переїздом - трудомісткий і важливий процес, це одна з найважливіших завдань. Неправильна і неякісна упаковка може стати причиною пошкодження меблів, техніки і особистих речей. Упаковка при переїзді повинна бути акуратною і надійною. Ми гарантуємо вам це, а також забезпечуємо розпакування речей і прибирання пакувальних матеріалів після їх використання. Правильна упаковка вантажу - це наш прямий завдання, ми робимо це швидко і професійно. Захист вантажу при переїзді забезпечена.

Пакувальні матеріали

Картонний короб

Картонний короб

350мм*350мм*500мм

40 грн

Картонний короб

Без використання картонних коробів не обходиться жоден офісний переїзд або квартирний переїзд. Короба застосовуються для упаковки книг, всілякої документації. У картонні короби зручно складати посуд, предмети зі скла та порцеляни, особисті речі та ін. При переїзді кожен короб закривається скотчем і маркується відповідним чином - тоді розпакування на новому місці пройде оперативно і злагоджено.

Скотч

Скотч

48мм*50м

30 грн

Скотч

Скотч - це пакувальна клейка стрічка яка призначена для запечатування картонних коробів та інших видів пакувальної продукції при офісних і квартирних переїздах.

Пакувальний папір

Пакувальний папір

840мм*40м

100 грн

Пакувальний папір

Папір є незамінним пакувальним матеріалом при упаковці виробів зі скла, порцеляни та інших крихких і делікатних предметів.

Плівка стрейч

Плівка стрейч

50мм*300м

200 грн/рулон

Плівка стрейч

Стійкість стрейч-плівки до механічних впливів, таким як проколи і продавлювання, а також висока міцність по відношенню до розривних зусиллям забезпечують надійний захист майна від вологи і забруднень при переїзді. Плівка стрейч не вимагає великих зусиль при упаковці майна, що перевозиться. В основному застосовується для упакування меблів, побутової та оргтехніки, посуду, картин, дзеркал і ін.

Повітряно-бульбашкова плівка

Повітряно-бульбашкова плівка

1м*1,2м

10 грн м/пог

Повітряно-бульбашкова плівка

Повітряно-бульбашкова плівка - це сучасний матеріал в сфері упаковки, що забезпечує підвищену безпеку упакованого виробу, завдяки своїм унікальним властивостям. Перевезення побутової техніки, оргтехніки та електроніки (монітори, РК телевізори), перевезення меблів, посуду, особливо тендітних речей, оптики рідко обходиться без використання повітряно-пухирчастої плівки.

Гофрокартон

Гофрокартон

1,05м*3м

40 грн

Гофрокартон

Має широке застосування в процесі переїзду. В основному використовується для упаковки стекол, меблів, вітрин, для збереження предметів представляють художню та історичну цінність (картини, наприклад).

Мішок поліпропіленовий

Мішок поліпропіленовий

100л

8 грн

Мішок поліпропіленовий

Поліпропіленові мішки, в основному, використовують для вивезення будівельного сміття. Мішки можна використовувати для перевезення небитких, стійких до пошкоджень і зовнішніх впливів речей.

Спінений поліетилен

Спінений поліетилен

1м*4мм

10 грн м/пог

Спінений поліетилен

Спінений поліетилен є захисною упаковкою, яка використовується в якості обгорткового матеріалу прокладки при транспортуванні. Головне завдання спіненого поліетилену - зберігати вантаж від ударів, подряпин, забруднень і вологи. Часто, для більш надійного захисту крихкого товару, або при важких умовах перевезення, його використовують спільно з повітряно-бульбашкової плівкою.

Куточок картонний

Куточок картонний

40мм*2м

10 грн

Куточок картонний

Картонні кутники використовують для захисту меблів, оргтехніки та кутів приміщень при квартирному переїзді або офісному переїзді. Використання куточків надає додаткову жорсткість упаковці, завдяки чому зберігається форма упаковки.

Мішок поліетиленовий

Мішок поліетиленовий

160л

10 грн

Мішок поліетиленовий

Поліетиленові мішки можна використовувати для перевезення небитких, стійких до пошкоджень і зовнішніх впливів речей (одяг, взуття, м'які іграшки та ін.)

Мінімальне замовлення

800 грн

+

1200 грн

+

1600 грн