Про компанію

Історія. Цифри. Досягнення

Замовити
Про компанію

Історія компанії веде свій початок з 9 грудня 2002 року, коли було зареєстровано приватне підприємство "Імпорт Логістик Сервіс". З цього моменту компанія почала надавати транспортно-експедиційні послуги в галузі перевезень вантажів автомобільним транспортом, як по Україні, так і в міжнародному напрямку. У 2010 була запропонована ідея розширення бізнесу в області міських перевезень під торговою маркою «Просто Переїзд».

Стартом роботи компанії «Просто переїзд» можна вважати дату 1 жовтня 2010 року, коли був придбаний перший вантажний автомобіль, спеціально обладнаний для перевезення меблів і отримана ліцензія на право займатися цим видом діяльності. Було зареєстровано доменне ім'я prostopereezd.com і вийшов у світ перший сайт компанії. На початковому етапі штат співробітників становив всього чотири людини. Водій, диспетчер і два фахівця по переїздах.

В листопаді це ж року були подані документи для реєстрації торгової марки «Просто переїзд». За дев'ять років роботи компанії було здійснено більше 50000 переїздів. Тисячі одеситів скористалися нашими послугами. На сьогоднішній день автопарк компанії налічує десять сучасних спеціалізованих автомобілів, які оснащені системою GPSмоніторінга. У штаті компанії 30 співробітників, кожен з яких є професіоналом своєї справи. У 2014 році був успішно впроваджений сучасний коллцентра на основі SIP телефонії. На складі компанії завжди є в наявності весь необхідний пакувальний матеріал для виконання якісного переїзду будь-якої складності. Крім цього нами було придбано спеціальне обладнання для вантажно-розвантажувальних робіт.

Сьогодні «Просто переїзд» - це динамічно розвивається. Диспетчерська служба компанії завжди дасть потрібну консультацію і відповість на питання клієнтів, а команда професіоналів, виконає переїзд будь-якого масштабу і складності. Ми з усією відповідальністю підходимо до виконання робіт і прагнемо виправдати довіру наших клієнтів. Безліч позитивних відгуків і подячних листів від наших клієнтів є хорошим стимулом для надання послуг найвищої якості в подальшому. Будемо раді бачити вас в числі наших клієнтів!

license
license

Про нас в цифрах

10

років на ринку вантажних перевезень Одеси

10

сучасних спеціалізованих автомобілів

30

професійних водіїв і вантажників

8700

переїздів виконано в 2020 році