Вантажні перевезення по Одесі

Швидка подача авто, сучасний транспорт!

Замовити
Тарифи на вантажні перевезення

Мерседес Спринтер

Мерседес Спринтер
Мерседес Спринтер
Мерседес Спринтер

500 грн/год

Мінімальне замовлення:

2 години *

Об`єм:

10 м.куб

Вартість по області:

50 грн/км

Мерседес Спринтер (Гідроборт)

Мерседес Спринтер (Гідроборт)
Мерседес Спринтер (Гідроборт)
Мерседес Спринтер (Гідроборт)

500 грн/год

Мінімальне замовлення:

2 години *

Об`єм:

18 м.куб

Вартість по області:

50 грн/км

Мерседес Атего (Гідроборт)

Мерседес Атего (Гідроборт)
Мерседес Атего (Гідроборт)
Мерседес Атего (Гідроборт)

700 грн/год

Мінімальне замовлення:

3 години *

Об`єм:

36 м.куб

Вартість по області:

60 грн/км

* - мінімальне замовлення 3 години при маршруті, який складається з декількох адрес, а також Одеська область до 10км. (Совіньон, Чорноморка, Фонтанка, 7-е небо, Нерубайське, Усатове, Авангард)

* - після мінімального замовлення тарифікація півгодинна (оплата за кожні наступні 30 хвилин)

Тарифи на послуги вантажників

Вартість 1 години роботи вантажника:

250 грн/год

мінімальне замовлення

2 години

Після 2-х годин роботи тарифікація півгодинна (125 грн. за 30 хв.)

Вартість вантажників без автомобіля становить 250 грн/год

Перенесення важких предметів (більше 100кг), такелажні роботи, робота в нічний час і пакувальні матеріали оплачуються додатково.

У вартість входить:

Поверховість

Навантаження
и розвантаження

Пакування особистого
майна

Розбирання
та збирання меблів

Наші переваги

1

Новий і сучасний транспорт

У нашому автопарку сучасні транспортні засоби оснащені системою GPS моніторингу. Спеціальне обладнання - гідроборт полегшує процес навантаження і розвантаження. Вантаж завжди закріплюються за допомогою спеціальних ременів. Наш автопарк представлений безліччю транспортних засобів різної місткості. Всі автомобілі в повному справному стані, тому в потрібний момент готові вийти в рейс.
2

Прозора цінова політика

Прозора цінова політика, дозволяє легко підрахувати кінцеву вартість перевезення. Наші завжди клієнти чітко знають, за що платять і як формується тариф. Наші тарифи відрізняються найоптимальнішим співвідношенням ціни і якості. Це підтверджують численні відгуки наших клієнтів.
3

Професійна команда

Наша професійна команда вантажників, водіїв і диспетчерів дозволяють надавати послуги максимальної якості. Грамотна консультація в процесі подачі заявки на перевезення, акуратна перенесення майна нашими вантажниками і дбайлива транспортування нашими водіями є гарантією того, що ваше перевезення буде виконано на професійному рівні.
4

Подача вантажного автомобіля в максимально короткі терміни

Оперативна обробка заявки і швидка подача автомобіля під навантаження є відмінною рисою нашої компанії. Ми завжди намагаємося бути максимально пунктуальними і чітко виконувати свої зобов'язання перед нашими замовниками.

Мінімальне замовлення

1000 грн

+

1500 грн

+

2000 грн

Акція

При замовленні перевезення одного предмета, ви отримуєте знижку

-20%

Вартість роботи автомобіля і двох вантажників

1600 грн

Оцінка переїзду

Оцінку вартості переїзду ви можете розрахувати за допомогою нашого калькулятора. При складних переїздах - на об'єкт виїжджає оцінювач, який на місці безкоштовно визначить вартість переїзду і дасть потрібні рекомендації по переїзду.

Зробити замовлення
Вантажні перевезення від компанії "Просто Переїзд"

Компанія "Просто Переїзд" успішно займається вантажними перевезеннями понад 10 років. Ми маємо в портфелі тисячі здійснених перевезень різного формату і тоннажу. Наш автопарк представлений безліччю транспортних засобів різної місткості. Всі автомобілі в справному стані, тому в потрібний момент готові вийти в рейс. Кожен автомобіль оснащений спеціальною обробкою з м'яких матеріалів, що дозволяє перевозити делікатні вироби (побутову техніку, скляні меблі та інше). Майно закріплюються за допомогою спеціальних ременів. Це робиться для надійної фіксації і запобігання ушкоджень.

Всі наші транспортні засоби оснащені системою GPS моніторингу, який допомагає стежити за маршрутом пересування. Спеціальне обладнання - гідроборт полегшує процес навантаження і розвантаження.