Легко перевозимо піаніно і роялі!

Професійно і швидко, гарантія якості.

Замовити
тарифи на перевезення піаніно і роялів

Мерседес Спринтер

Мерседес Спринтер
Мерседес Спринтер
Мерседес Спринтер

400 грн/год

Мінімальне замовлення:

2 години *

Об`єм:

10 м.куб

Вартість по області:

50 грн/км

Мерседес Спринтер (Гідроборт)

Мерседес Спринтер (Гідроборт)
Мерседес Спринтер (Гідроборт)
Мерседес Спринтер (Гідроборт)

400 грн/год

Мінімальне замовлення:

2 години *

Об`єм:

18 м.куб

Вартість по області:

50 грн/км

Мерседес Атего (Гідроборт)

Мерседес Атего (Гідроборт)
Мерседес Атего (Гідроборт)
Мерседес Атего (Гідроборт)

600 грн/год

Мінімальне замовлення:

3 години *

Об`єм:

36 м.куб

Вартість по області:

60 грн/км

* - мінімальне замовлення 3 години при маршруті, який складається з декількох адрес, а також Одеська область до 10км. (Совіньон, Чорноморка, Фонтанка, 7-е небо, Нерубайське, Усатове, Авангард)

* - після мінімального замовлення тарифікація півгодинна (оплата за кожні наступні 30 хвилин)

Тарифи на послуги вантажників

Вартість 1 години роботи вантажника:

250 грн/год

мінімальне замовлення

2 години

Після 2-х годин роботи тарифікація півгодинна (125 грн. за 30 хв.)

Вартість вантажників без автомобіля становить 250 грн/год

Перенесення важких предметів (більше 100кг), такелажні роботи, робота в нічний час і пакувальні матеріали оплачуються додатково.

У вартість входить:

Поверховість

Навантаження
и розвантаження

Пакування особистого
майна

Розбирання
та збирання меблів

Як перевозяться піаніно і роялі

1

Підготовка та пакування

Наші фахівці дбайливо закріплюють верхню кришку і захисну кришку клавіш, знімають нижню кришку. При перевезенні рояля так само необхідно зняти ніжки рояля. Щоб убезпечити корпус від подряпин під час перевезення, ми обмотуємо його повітряно-пухирчастої плівкою і стрейч-плівкою.

2

Поверховість

Винесення і спуск проводиться професіоналами своєї справи. Наші фахівці використовують спеціальні ремені для транспортування піаніно або рояля. Ми приділяємо особливу увагу, щоб не пошкодити ваш інструмент.

3

Завантаження

Наш транспорт оснащений спеціальним підйомним пристроєм (гідроборт), який значно спрощує процес і дозволяє зробити вантаження без найменшої шкоди для інструменту. Піаніно або рояль надійно встановлюється в кузові автомобіля і надійно закріплюється за допомогою такелажних і транспортувальних ременів.

4

Комфортне перевезення

Комфортні умови перевезення: Новий автомобіль Mercedes з м'якою підвіскою і спеціальним пристроєм для підйому важких предметів.

5

Розвантаження

Наші фахівці піднімуть ваш інструмент на потрібний вам поверх, розпакують і встановлять на місце.

Оцінка переїзду

Оцінку вартості переїзду ви можете розрахувати за допомогою нашого калькулятора. При складних переїздах - на об'єкт виїжджає оцінювач, який на місці безкоштовно визначить вартість переїзду і дасть потрібні рекомендації по переїзду.

Зробити замовлення

Перевезення піаніно з вантажниками

Перевезення піаніно, фортепіано або рояля - це відповідальна і серйозна справа, яка вимагає певних знань і навичок. Довіряти такий процес дилетантам - не найкраще рішення. Перевезення фортепіано, піаніно і рояля має ряд особливостей, тому в арсеналі вантажників обов'язково повинні бути такелажні ремені і достатня кількість пакувального матеріалу, щоб процес спуску і підйому пройшов без шкоди для цінного вантажу.

Перевезення піаніно, фортепіано і рояля проводиться спеціально обладнаним автомобілем. Музичні інструменти надійно закріплюють ременями, щоб уникнути ударів і інших пошкоджень. Компанія «Просто Переїзд» виконала перевезення не одного десятка подібних вантажів, тому ми з упевненістю можемо назвати себе майстрами в транспортуванні подібних музичних інструментів.

Скільки коштує перевезти піаніно з вантажниками? Відповідь на це питання визначається індивідуально для кожного клієнта, все залежить від поверховості будівлі, особливостей приміщення, габаритів музичного інструменти і наявності вантажного ліфта в будинку.

Як відбувається перевезення габаритних музичних інструментів?

  • Ви зв'язуєтеся з нашими менеджерами, повідомляєте марку музичного інструменту, адреса, звідки і куди буде здійснено перевезення, чи є у вашому домі вантажний ліфт.

  • Після аналізу отриманої інформації ми повідомляємо вам вартість послуги і домовляємося про час її проведення.

  • У зазначений час ми приїжджаємо до вас на машині, готуємо піаніно, рояль або фортепіано до перевезення і проводимо транспортування.

  • Перевозимо музичний інструмент в пункт призначення, заносимо в будинок і встановлюємо в зазначеному місці.