Офісний переїзд від професіоналів!

Розбирання меблів та упаковка майна.

Замовити
тарифи на офісний переїзд

Мерседес Спринтер

Мерседес Спринтер
Мерседес Спринтер
Мерседес Спринтер

500 грн/год

Мінімальне замовлення:

2 години *

Об`єм:

10 м.куб

Вартість по області:

50 грн/км

Мерседес Спринтер (Гідроборт)

Мерседес Спринтер (Гідроборт)
Мерседес Спринтер (Гідроборт)
Мерседес Спринтер (Гідроборт)

500 грн/год

Мінімальне замовлення:

2 години *

Об`єм:

18 м.куб

Вартість по області:

50 грн/км

Мерседес Атего (Гідроборт)

Мерседес Атего (Гідроборт)
Мерседес Атего (Гідроборт)
Мерседес Атего (Гідроборт)

700 грн/год

Мінімальне замовлення:

3 години *

Об`єм:

36 м.куб

Вартість по області:

60 грн/км

* - мінімальне замовлення 3 години при маршруті, який складається з декількох адрес, а також Одеська область до 10км. (Совіньон, Чорноморка, Фонтанка, 7-е небо, Нерубайське, Усатове, Авангард)

* - після мінімального замовлення тарифікація півгодинна (оплата за кожні наступні 30 хвилин)

Тарифи на послуги вантажників

Вартість 1 години роботи вантажника:

250 грн/год

мінімальне замовлення

2 години

Після 2-х годин роботи тарифікація півгодинна (125 грн. за 30 хв.)

Вартість вантажників без автомобіля становить 250 грн/год

Перенесення важких предметів (більше 100кг), такелажні роботи, робота в нічний час і пакувальні матеріали оплачуються додатково.

У вартість входить:

Поверховість

Навантаження
и розвантаження

Пакування особистого
майна

Розбирання
та збирання меблів

П'ять послідовних етапів для найбільш вдалого перевезення

1

Оцінка

Після дзвінка в наш офіс до вас прийде фахівець компанії для оцінки обсягу і специфіки робіт. Також фахівець проведе детальну консультацію і відповість на питання, що цікавлять. Якщо вас влаштовують умови співпраці, ми укладаємо договір на надання послуг.

2

Підготовка

За кілька днів до планованого переїзду працівники компанії привозять коробки і інший пакувальний матеріал в приміщення офісу та розміщують його в місцях зручних для співробітників офісу. Всі коробки мають маркування, це не випадково, кожен співробітник поступово з мінімальним відволіканням від роботи складає в них свої особисті і робочі речі, призначені для перевезення. Це дозволить в подальшому уникнути плутанини при їх розпакування і максимально швидко повернутися до трудової діяльності на новому місці.

3

Пакування

В кінці робочого тижня співробітники компанії «Просто переїзд» з мінімальним втручанням в робочий процес проводять демонтаж обладнання і меблів, акуратно упаковують все в картонні коробки та пакувальний матеріал. В кінці робочого дня вже все готово до переїзду на новий офіс.

4

Перевезення

Безпосередньо сам процес. Як правило, перевезення призначають на вихідний день, щоб максимально знизити ймовірність впливу на робочу діяльність компанії-замовника. Здійснюється перевезення обладнання, меблів, особистих речей співробітників, документації та інших речей в нове приміщення з виконанням вантажно-розвантажувальних робіт.

5

Розпакування та підключення

Як правило, фінальну частину проводять у неділю. Співробітники нашої компанії розпаковують меблі й устаткування, підключають техніку (телефони, факси, комп'ютери). Коробки з особистими речами співробітників розміщують біля їх нових робочих місць.

Мінімальне замовлення

1000 грн

+

1500 грн

+

2000 грн

Акція

При замовленні перевезення одного предмета, ви отримуєте знижку

-20%

Вартість роботи автомобіля і двох вантажників

1600 грн

Оцінка переїзду

Оцінку вартості переїзду ви можете розрахувати за допомогою нашого калькулятора. При складних переїздах - на об'єкт виїжджає оцінювач, який на місці безкоштовно визначить вартість переїзду і дасть потрібні рекомендації по переїзду.

Зробити замовлення

Офісний переїзд

Правильно організований офісний переїзд, узгоджені дії вантажників, водіїв і офісних працівників - це основні складові, завдяки яким процес перевезення стає менш клопітким і максимально швидким. У цій справі дуже важлива оперативність, вона є одним з основних вимог, так як це зводить до мінімуму «простой» компанії. На підготовчому етапі важливо мінімальне втручання в робочий процес компанії-замовника.

Компанія «Просто Переїзд» з радістью допоможе вам організувати офісний переїзд. Послуги, які ми надаємо: послуги вантажників, упаковка офісних меблів і устаткування, вантажно-розвантажувальні роботи, доставка спеціально обладнаним транспортом і подальше розпакування в новому приміщенні.

Вартість послуги визначається фахівцями індивідуально, все залежить від об'єму майна, необхідності розбирання та збирання меблів, кількості необхідного пакувального матеріалу, виду використовуваного автотранспорту та інших факторів, які впливають на проведення робіт. Повний розрахунок можливий тільки після детальної оцінки спектра робіт і специфіки перевезених речей.