Міжнародний переїзд

Пакування. Митниця. Дозволи.

Замовити

Компанія «Просто Переїзд». Ми працюємо в умовах воєнного стану.

Ми пропонуємо повний комплекс послуг з організації міжнародних переїздів з Одеси в будь-яке місто Європи. Є всі дозвола для перетину кордону. А також багаторічний досвід в міжнародних перевезеннях.

Для багатьох переїзд квартири за кордон - проблема величезних масштабів, що забирає багато часу, сил і ресурсів. Міжнародний переїзд з компанією «Просто Переїзд» - це увага до деталей, високий професіоналізм та злагодженість дій всіх співробітників, свій автопарк і колосальний досвід в сфері міжнародних перевезень дозволяють нам легко справлятися з будь-якими, навіть дуже складними завданнями.

Важливо, що в комплекс послуг з організації міжнародних переїздів входить підготовка особистих речей клієнта до упаковки (розбирання і демонтаж меблів, предметів мистецтва, дзеркал і т.д.), якісна професійна упаковка та маркування вантажів.

Міжнародний переїзд від компанії

Процедура міжнародного перевезення речей

На першому етапі наш фахівець приїжджає до вас з метою визначити обсяг майна, що перевозиться, вид транспорту, а так само оптимальний маршрут перевезення. Спеціаліст нашої мувінгової компанії проводить з вами докладні консультації, пояснюючи ключові моменти міжнародного переїзду, щоб на всіх етапах переїзду ви відчували себе впевнено і не турбувалися за особистий багаж і вантаж, що перевозиться.

Міжнародне перевезення речей часто вимагає документального супроводу. Ми допомагаємо підготувати весь пакет документів, який необхідний для здійснення міжнародного переїзду. Наш консультант допоможе чітко і швидко зорієнтуватися у великому переліку документів і надасть максимальну допомогу в їх оформленні.

Актуальне питання - отримання дозволу на вивезення предметів мистецтва. Міжнародний переїзд передбачає можливість вивезення з країни подібних цінностей. Для вирішення цього питання проводиться спеціальна експертиза з оцінки культурних цінностей. Оформляються всі необхідні супровідні документи.

В заздалегідь встановлений день наші співробітники приїжджають і починають пакувати речі, при цьому складається пакувальний лист і маркується все майно, що. Необхідно забезпечити максимальне збереження Ваших речей під час міжнародного переїзду, тому упаковці речей ми приділяємо особливу увагу. Після цього здійснюються вантажні роботи в транспорт, який доставить ваші речі безпосередньо до пункту призначення.

Отримайте детальну консультацію прямо зараз за нашими телефонами або замовте зворотний дзвінок.

Оцінка переїзду

Оцінку вартості переїзду ви можете розрахувати за допомогою нашого калькулятора. При складних переїздах - на об'єкт виїжджає оцінювач, який на місці безкоштовно визначить вартість переїзду і дасть потрібні рекомендації по переїзду.

Зробити замовлення