Переїзди будь-якої складності від професіоналів!

Розбирання меблів та якісна упаковка речей

Замовити
Послуги компанії

Квартирний переїзд

Офісний переїзд

Міжнародний переїзд

Перевезення меблів

Перевезення піаніно і роялів

Перевезення сейфів

Перевезення акваріумів

просто переезд

Квартирний переїзд

Професійний квартирний переїзд по Одесі і області з вантажниками і без. Якщо вирішили переїхати і не бажаєте клопоту з перевезенням речей, розбиранням, упаковкою меблів і вантажними роботами, ми виконаємо переїзд квартири під ключ. Доставимо ваше майно до нового місця проживання без затримок за часом.

Детальніше
просто переезд

Офісний переїзд

Головна небезпека будь-якого офісного переїзду в тому, що він може затягнутися, а кожна зайва година тягне за собою зрив термінів, невиконання зобов'язань, втрату довіри клієнтів і зменшення прибутку. Разом з «Просто Переїзд» якісний професійний офісний переїзд пройде швидко, організовано і за вигідними цінами. Ваша організація не зменшить робочого темпу.

Детальніше
просто переезд

Міжнародний переїзд

Для багатьох переїзд квартири за кордон - проблема величезних масштабів, що забирає багато часу, сил і ресурсів. Міжнародний переїзд з компанією «Просто Переїзд» - це увага до деталей, високий професіоналізм та злагодженість дій всіх співробітників, свій автопарк і колосальний досвід в сфері міжнародних перевезень дозволяють нам легко справлятися з будь-якими, навіть дуже складними завданнями.

Детальніше
просто переезд

Перевезення меблів

Довірте транспортування меблів «Просто Переїзд» ! Наші вантажники швидко і акуратно розберуть меблі, упакують і зафіксують в машині. Це дозволить довезти речі без сколів і подряпин! У нас перевезення меблів якісно і недорого, переконайтеся в цьому самі.

Детальніше
просто переезд

Перевезення піаніно і роялів

Послуги з перевезення вантажів із спеціальними такелажними ременями і «музичної» бригадою вантажників - гарантія дбайливого доставки піаніно, рояля, органу або іншого габаритного інструменту. «Просто Переїзд» швидко підготує інструмент, розмістить в автомобілі, підніме на поверх і встановить рівно в тому місці, де вказав клієнт.

Детальніше
просто переезд

Перевезення сейфів

Професійні вантажники компанії «Просто Переїзд» виконають всі роботи акуратно, без пошкодження електронних замків та інших елементів сейфа. Перевезення та розвантаження сейфа пройде швидко, оскільки фахівці використовують професійне обладнання для прискорення всіх процесів - такелажні візки, гідроліфта та інше.

Детальніше
просто переезд

Перевезення акваріумів

Переміщення офісного або квартирного акваріума - це стрес для господаря і рибок. Хочете бути впевненим у збереженні акваріума? Замовте послугу дбайливого транспортування крихкого вантажу, - викличте «Просто Переїзд» і будьте спокійні за будинок своїх вихованців.

Детальніше

Мінімальне замовлення

800 грн

+

1200 грн

+

1600 грн

Акція

При замовленні перевезення одного предмета, ви отримуєте знижку

-20%

Вартість роботи автомобіля і двох вантажників

1200 грн

Оцінка переїзду

Оцінку вартості переїзду ви можете розрахувати за допомогою нашого калькулятора. При складних переїздах - на об'єкт виїжджає оцінювач, який на місці безкоштовно визначить вартість переїзду і дасть потрібні рекомендації по переїзду.

Зробити замовлення

Як ми працюємо

Фахівці компанії «Просто Переїзд» професійно виконають квартирний переїзд, офісний переїзд, перевезення дачі, котеджу або будинку. Будь-яка послуга включає розбирання і упаковку меблів, упаковку всіх особистих речей і побутових приладів, акуратну перевезення на спеціально обладнаному для вантажного перевезення автотранспорті, подальше розпакування з розстановкою меблів і техніки по місцях і утилізацією пакувального матеріалу.

Хто в нашій компанії здійснює роботи по переїздах?

  • Кваліфіковані фахівці, які виконують всі види робіт;

  • Уважні до побажань клієнтів;

  • Охайні, у чистому форменому одязі;

  • Фізично витривалі співробітники;

  • Пунктуальні співробітники.

Як розрахувати вартість і замовити переїзд?

  • Визначтеся, що ви будете перевозити;

  • Зв'яжіться з нашими фахівцями зручним для вас способом;

  • Менеджер проконсультує вас і відповість на ваші запитання;

  • Приймайте зважене рішення - замовляйте переїзд квартири в нашій компанії!